Pridruži nam se

Kako se postaje član SIGME?

Postati član sindikata SIGMA je važan korak ka sigurnijem i pravednijem radnom okruženju.

Sindikat postoji da štiti prava zaposlenih, unapređuje uslove rada i pruži podršku kada je to najpotrebnije. Kroz zajedničko delovanje, članovi imaju jaču poziciju u pregovorima i više mogućnosti da utiču na odluke koje ih se direktno tiču.

Biti deo SIGME znači:

  • da nisi sam kada se suočiš sa problemom
  • da imaš pravnu i kolegijalnu podršku
  • da aktivno učestvuješ u unapređenju radnih uslova

Popunjenu i svojeručno potpisanu pristupnicu možeš predati članu Izvršnog odbora sindikata.

Nakon pristupanja sindikatu postaješ deo interne komunikacije i zajednice članova, gde se razmenjuju informacije, inicijative i podrška.

PRISTUPNICA