Sa ponosom vas obaveštavamo da je sindikat SIGMA zvanično registrovan i upisan u registar nadležnog organa.
Ovim činom započinjemo novo poglavlje u borbi za zaštitu prava zaposlenih, unapređenje uslova rada i jačanje međusobne solidarnosti na Prirodno-matematičkom fakultetu u Novom Sadu.
Registracija sindikata predstavlja važan korak ka organizovanom, odgovornom i doslednom zastupanju interesa svih članova. Naš cilj je jasan – transparentan rad, otvorena komunikacija i konkretni rezultati u korist zaposlenih.
Hvala svima koji su u prethodnom periodu pokazali poverenje, strpljenje i istrajnost.
Pozivamo sve koleginice i kolege da nam se pridruže, podrže rad sindikata i aktivno učestvuju u izgradnji snažnije, pravednije i solidarnije radne sredine.

